Movies
Ratings
980
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
BorderRated ★ 3.5
VolverRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 3.5