Series
Ratings
217
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0- A Recipe For My IndependenceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 1.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
NANARated ★ 5.0