Movies
Ratings
61
300Rated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.0- WishRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5