Series
Ratings
16
Worlds WithinRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 3.5
North & SouthRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
Eating ExistenceRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0