Movies
Ratings
16
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 4.0