Movies
Ratings
395
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Seven Years of NightRated ★ 3.0