Movies
Ratings
665
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
The PlotRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MidnightRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dead ManRated ★ 2.0