Movies
Ratings
426
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5