Series
Ratings
17
Scarlet HeartRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.0- Orphan BlackRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0