Movies
Ratings
67
The PianistRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Hard HitRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0