Series
Ratings
29
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
So Not Worth ItRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5