Titles you rated
Four Nights of a DreamerRated ★ 4.0
L'ArgentRated ★ 4.5
Au Hasard BalthazarRated ★ 3.5
MouchetteRated ★ 4.5
A Man EscapedRated ★ 4.5
PickpocketRated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
To JoyRated ★ 3.5
The SilenceRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 4.0
Through a Glass DarklyRated ★ 4.0
The Devil, ProbablyRated ★ 4.0
Until the End of the WorldRated ★ 4.0
The American FriendRated ★ 4.0