Movies
Ratings
878
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.0