Series
Ratings
21
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.0
Black CloverRated ★ 3.5- Black Clover Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0