Movies
Ratings
24
F1: The MovieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
CarterRated ★ 1.0
Emergency DeclarationRated ★ 1.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0