Series
Ratings
38
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Lost Love in TimesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0