Movies
Ratings
387
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0