Movies
Ratings
306
Chungking ExpressRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
X+YRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0