Movies
Ratings
1086
Project Hail MaryRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0