Movies
Ratings
536
No Other ChoiceRated ★ 2.5
18 PresentRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 2.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.5
Don't Say a WordRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5