Titles you rated
The Age of the MediciRated ★ 5.0
Pierre or the AmbiguitiesRated ★ 4.0
The House in the WoodsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.0
Eight Deadly ShotsRated ★ 4.5
RipleyRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.0- Horace and PeteRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
World on a WireRated ★ 3.0