Movies
Ratings
604
Land of the DeadRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.0
Tango & CashRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 5.0
The FlyRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Jingle All the WayRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Me, Myself & IreneRated ★ 5.0
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
From Beijing with LoveRated ★ 5.0