Series
Ratings
38
RevenantRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The ActRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5