Titles you rated
First LoveRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 1.5
Why Women KillRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
The DecameronRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0