Series
Ratings
18
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 2.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Paradise KissRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0