Movies
Ratings
672
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0