Movies
Ratings
55
The InternRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5
TangledRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0