Movies
Ratings
137
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
RioRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 3.5