Series
Ratings
24
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
KakeguruiRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5- GintamaRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.0
MirandaRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0