Movies
Ratings
132
The Act of KillingRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
FailanRated ★ 1.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 2.5
MommyRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 0.5
The World of UsRated ★ 4.0
GuestRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0