Movies
Ratings
455
MoneyballRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
DjangoRated ★ 3.0
My Name Is NobodyRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Be Kind RewindRated ★ 2.5
SupersonicRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 2.5