Movies
Ratings
62
Hito wa Naze Love Letter wo Kaku no kaRated ★ 2.5
The Way We TalkRated ★ 3.5
Marty SupremeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.5