Movies
Ratings
187
The King's WardenRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 1.0
WickedRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
MantisRated ★ 3.5- 6 DaysRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0