Movies
Ratings
67
Project Hail MaryRated ★ 4.0
A Girl Named AnnRated ★ 3.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5- The First RideRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.5
The VillageRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable - Chapter 1Rated ★ 3.5
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0