Movies
Ratings
349
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 2.0
Lights OutRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.5