Series
Ratings
12
StrangerRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5