Movies
Ratings
110
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 2.0
The Forgotten BattleRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
Raise the Red LanternRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 3.5