Movies
Ratings
91
Taken 2Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0