Series
Ratings
98
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Fishbowl WivesRated ★ 1.0