Movies
Ratings
34
The Great DictatorRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Paths of GloryRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0