Movies
Ratings
66
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0