Movies
Ratings
1327
BugoniaRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 5.0- NoiseRated ★ 3.0