Movies
Ratings
800
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.5