Series
Ratings
14- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 0.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0