Movies
Ratings
84
MulanRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
TroyRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0