Titles you rated
The MummyRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 1.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 1.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 1.0
My Wife Got MarriedRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0