Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5- The Price of GoodbyeRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
SolaninRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0