Movies
Ratings
363
WALL-ERated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.0
JunoRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 2.5