Movies
Ratings
756
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 1.5