Series
Ratings
161
Is a Family Like This Worth Keeping?Rated ★ 1.0- ポイズンドーター・ホーリーマザーRated ★ 2.5
The House on the SlopeRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.5
GenyaRated ★ 3.0- Ghost WriterRated ★ 4.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 5.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 5.0- Dr. Coto's Clinic 2004Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Dear ChildRated ★ 3.0
On ChildrenRated ★ 2.0
DearestRated ★ 2.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 2.5- Yoru no Agura: Ane to Ototo to WatashiRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.5
Boku no NechanRated ★ 4.5